Program Europa

Dlaczego Program Italia

  • Włoski klimat uchodzi za najwspanialszy w Europie.
  • Włoski krajobraz czaruje od Alp do lazurowego, ciepłego morza i nieba.
  • Włoski język, ukochany język opery, właściwie sam brzmi jak piękna muzyka.
  • Włoska moda męska uznawana jest za najatrakcyjniejszą na świecie.
  • Włoskie samochody sportowe, jak piękne kobiety, są przedmiotem męskiego pożądania.

Jacy są Włosi

Atrakcyjni fizycznie. Przystojni. Zadbani. Nam Polkom podoba się europejski, a jednak trochę egzotyczny, południowy typ urody. Większość z nas identyfikuje go jako męski, zdecydowany, z temperamentem. Nawet jedno- czy dwudniowy zarost nazywamy włoskim, jeżeli mężczyźnie z nim “do twarzy”.
A psychicznie? … Włosi są naturalni, radośni, spontaniczni. Zachowują się tak jakby powaga życia mniej im ciążyła niż innym, jakby istnienie zawsze miało odcień radosny i piękny.

Italia jest symbolem

Jest symbolem radości życia. Jest źródłem kultury europejskiej, współczesnym obrazem historii, historii sztuki.
Wychowaliśmy się na mitach greckich i rzymskich, na wersach Iliady i Odysei. Opisani w nich jesteśmy my sami, nasze marzenia, heroizm i ciemne zakątki naszej duszy.
Kiedy kończy się starożytność, przychodzi rzymski czas pięknej idei pierwotnego chrześcijaństwa, w której “Będziesz miłował Pana Boga swego … i bliźniego swego…” i której nie przysłania jeszcze znaczenie hierarchii i majątków kościelnych. Zdarza się i dziś, że takie chrześcijaństwo nosimy w sercu, za takim tęsknimy.
Wreszcie Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Boticelli,… wieczni jak Rzym. Jakkolwiek nie zwrócilibyśmy się w stronę dalekowschodnich czy afrykańskich klimatów i tak wracamy do Naszej Kultury… wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Dla niektórych z nas włoska stolica jest też stolicą apostolską, miejscem szczególnych przeżyć religijnych. To wielkie i wzniosłe.

Jak widzą nas Włosi

Nasza sympatia do Włoch i Włochów to uczucie z wzajemnością.
Dlaczego? Co myślą o nas Włosi?
Polki są ciepłe i angażują się emocjonalnie.
Polki pracują zawodowo, ale kariera przeważnie nie jest dla nich najważniejsza. Najważniejszy jest dla nich dom, związek, mężczyzna.
Doza kontroli rozsądku nad emocjami powoduje, że są stabilne – można na nie liczyć, można na nich polegać.
Polki są ładne, prezentują różne typy urody, a więc każdy mężczyzna bez względu na preferencje może znaleźć wśród nich tę swoją najpiękniejszą.
Polki z powodów genetycznych “wolno” się starzeją, często zachowują proporcjonalną sylwetkę przez całe życie.
Polki dbają o dom, a polska kuchnia jest uznawana przez znawców za jedną z najlepszych na świecie.
Polki czują się obywatelkami Europy – nie chcą uciekać do Europy, bo w niej są. Związku z mężczyzną Europejczykiem nie traktują więc jak koła ratunkowego, które trzeba uchwycić za wszelką cenę każdą nawet nieetyczną metodą.
Polki lubią erotykę i seks – eksponują to z eleganckim umiarem.

Dla Ciebie

Jeżeli to co tu napisane jest chociaż trochę o Tobie, jeżeli jesteś prawnie wolna, jeżeli chcesz zmienić, chcesz rozpocząć życie pod włoskim niebem, w nowym, szczęśliwym związku, skontaktuj się z nami. Zaopiekujemy się Tobą i Twoją sprawą z pełnym profesjonalizmem.