Wywiad dla TVN 24 BiS – program „Świat”

Temat: Aplikacja Randkowa czy biuro matrymonialne ? Jak dobrze wypaść na randce.

Prowadzi redaktor Rafał Wojda

Rozmawiamy, jak ważne jest spotkanie w CON TE Studio. To czas dla gościa – klienta, chwila rozmowy o nim, chwila o biurze, o tym jak funkcjonuje. Przede wszystkim o partnerze, partnerce, którą klient chce poznać, która mogłaby marzenia, oczekiwania spełnić. Osoba, która przychodzi wie w jaki sposób chce być szczęśliwa.

Ciekawe jest i ma znaczenie zrobienie pierwszego wrażenia na spotkaniu, na randce. Adam Jarczyński z Polskiej Akademii Protokołu i Etykiety podkreśla.

Zadbajmy o to, żebyśmy dobrze się czuli w stroju, w którym spotykamy się. Nie chodzi o frak, czy smoking. Jeżeli to co mamy na sobie jest estetyczne, to już może wystarczyć. To też jest informacja, że okoliczność, spotkanie, jest dla nas wyjątkowe.

Zadbajmy o to, co mamy do powiedzenia. I słuchajmy. To jest sztuka. Nie próbujmy zrobić  olśniewającego pierwszego wrażenia, chwaląc się i przytłaczając rozmówcę tym co opowiadamy.

Można przemyśleć, czy odprowadzę, odwiozę osobę ze spotkania. Uszanujmy też, że miejsce zamieszkania to strefa prywatności i osoba może nie być jeszcze gotowa na to, żeby nas tam zaprosić. Jeszcze, a przyszłość jest otwarta. Zadbajmy o nią razem.