Zaufaj nam

Tworząc CON TE nadaliśmy mu pewną jakość, pewien charakter, pewne standardy – zaufanie.

Standard 1 Indywidualność

Każdy z nas jest niezwykły, wyjątkowy, oryginalny. Każdy z nas ma inne marzenia.
W naszym Studiu będziemy szanować Twoje indywidualne oczekiwania.
Dlatego Studio Partnerskie. jest dla Ciebie, jeżeli marzysz o miłości, małżeństwie
i rodzinie. Jeżeli marzysz o zapachu róż pod kościelnym sklepieniem … o Ave Maria … o łzach wzruszenia … I jeśli gotów jesteś powiedzieć i usłyszeć „Przyrzekam” „Nie opuszczę”
Dlatego Studio Partnerskie jest też dla Ciebie jeżeli mówisz „Nie chodzi mi o formalności … Dla mnie ważna jest miłość, przyjaźń, trwały związek partnerski. Miłość, przyjaźń, jasny dom pachnący wanilią… a może spacer brzegiem morza i powierzone w zaufaniu tajemnice.”

Standard 2 Prywatność

Subtelność tego co w Studiu robimy wymaga, żeby to co sobie powiemy, co wspólnie zrobimy, pozostało zawsze wyłącznie między nami.

  • Często pracujemy dla prawników, lekarzy, dziennikarzy, wykładowców – osób, które chronią swoją prywatność z powodów zawodowych.
  • Bywają naszymi klientami są osoby w trakcie sprawy rozwodowej, w separacji. Dla nich ochrona prywatności jest ważna z oczywistych powodów.
  • Osoby o pewnym profilu wrażliwości… nie chcą pokazywać swoich zdjęć i pisać listów „do całego świata”.
  • Także naszym zdaniem sprawom osobistym należy się poszanowanie. Tak bardzo, jak Ty tego chcesz.

Ty zdecydujesz, komu i co zechcesz o sobie opowiedzieć. Na każdy krok biura w Twojej sprawie będziesz wyrażać akceptację. Zasługujesz na poszanowanie Twojej prywatności.

Standard 3 „Nie mniej niż”

Nie jesteśmy dla wszystkich, nie każdego zapraszamy do naszego Studia. Ważne jest Twoje wykształcenie, może Twoje zdolności managerskie i prowadzona z sukcesem firma. Może takt i kultura osobista, wrażliwość i opiekuńczość jest Twoją cechą szczególną. Takie wartości znajdziesz osób, które spotkasz poprzez Studio.